Kontakty do leśnictw Kontakty do leśnictw

Leśnictwo Miętne

25 682 21 46

Miętne, ul. Garwolińska 23
08-400 Garwolin

Leśniczy: Sylwester Bogusz
tel. 608 447 903
e-mail: sylwester.bogusz@warszawa.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Piotr Goliszewski
tel. 728 419 518
e-mail: piotr.goliszewski@warszawa.lasy.gov.pl

Leśnictwo Miastków

25 754 41 05

ul. Gąsowska 23
08-420 Miastków Kościelny

Leśniczy: Tomasz Przydatek
tel. 608 447 835
e-mail: tomasz.przydatek@warszawa.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Mariusz Kisiel
tel. 728 419 509
e-mail: mariusz.kisiel@warszawa.lasy.gov.pl

Leśnictwo Huta

25 681 51 02

ul. Dębowa 1
08-410 Wola Rębkowska

Leśniczy: Włodzimierz Górski
tel. 603 751 561
e-mail: wlodzimierz.gorski@warszawa.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Marcin Wilczek
tel.: 728 419 515
e-mail: marcin.wilczek@warszawa.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Karol Karwowski
tel. 728 419 516
e-mail: karol.karwowski@warszawa.lasy.gov.pl

Leśnictwo Cyganówka

25 681 40 25

Cyganówka 49
08-470 Wilga

Leśniczy: Krzysztof Musiński
tel. 608 447 743
e-mail: krzysztof.musinski@warszawa.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Leszek Wolański
tel. 600 435 149
e-mail: leszek.wolanski@warszawa.lasy.gov.pl

Leśnictwo Izdebno

25 682 94 32

Izdebno Kolonia 32
08-450 Łaskarzew

Leśniczy: Robert Leń
tel. 728 419 510
e-mail: robert.len@warszawa.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Marian Jóźwicki
tel.: 728 419 511
e-mail: marian.jozwicki@warszawa.lasy.gov.pl

Leśnictwo Życzyn

25 682 72 66

Podebłocie 193
08-455 Trojanów

Leśniczy: Mirosław Pyra
tel.: 606 451 340
e-mail: miroslaw.pyra@warszawa.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Jarosław Przydacz
tel.: 728 419 512
e-mail: jaroslaw.przydacz@warszawa.lasy.gov.pl

Leśnictwo Żelechów

25 754 10 79

Janówek 26A
08-430 Żelechów

Leśniczy: Leszek Moreń
tel. 608 447 313
e-mail: leszek.moren@warszawa.lasy.gov.pl

Leśnictwo Malamówka

25 682 60 03

Podzamcze 7
08-480 Maciejowice

Leśniczy: Robert Zdun
tel.: 601 972 720
e-mail: robert.zdun@warszawa.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Jerzy Żarek
tel.: 728 419 513
e-mail: jerzy.zarek@warszawa.lasy.gov.pl

Leśnictwo Uścieniec

25 684 52 32

Uścieniec 42
08-450 Łaskarzew

Leśniczy:Roman Stępniewski
tel.: 608 447 148
e-mail: roman.stepniewski@warszawa.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Jacek Trzpil
tel.: 728 419 514
e-mail: jacek.trzpil@warszawa.lasy.gov.pl

Leśnictwo Bączki

25 683 24 41

Bączki 27
08-480 Maciejowice

Leśniczy: Piotr Kamiński
tel.: 608 447 431
e-mail: piotr.kaminski@warszawa.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Roman Moch
tel. 603 910 853
e-mail: roman.moch@warszawa.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Przemysław Stępniewski 
e-mail: p.stepniewski@warszawa.lasy.gov.pl

Leśnictwo Krępa

25 681 40 25

Podłęż 1
08-480 Maciejowice

Leśniczy: Wojciech Hanusz
tel.: 608 447 470
e-mail: wojciech.hanusz@warszawa.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Grażyna Hanusz
tel.: 728 419 508
e-mail: grazyna.hanusz@warszawa.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Zygmunt Pawelec
tel.: 728 419 517
e-mail: zygmunt.pawelec@warszawa.lasy.gov.pl

Szkółka leśna

25 683 25 94

Podłęż 1
08-480 Maciejowice

Leśniczy: Stanisław Oszkiel
tel.: 600 434 871
e-mail: stanislaw.oszkiel@warszawa.lasy.gov.pl

Obwód Nadzorczy Lasów Niepaństwowych Garwolin

Specjalista ds. LN: Michał Witak
668 122 026

Obwód Nadzorczy Lasów Niepaństwowych Maciejowice

Specjalista ds. Lasów Niepaństwowych: Anna Brojek
668 121 969